Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

Relaxační masáže

1 | 2 | 3 | 4

Kontakt

Petr Vopálka

Masér Petr Vopálka

SMS: +420 721 926 518

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Působím

Mobilní masáže

Nejčastěji jezdím přímo ke klientům domů, ale mohu za Vámi dojet i například na firemní večírek, sportovní akci, apod... Zkrátka kamkoliv, kde je masáž možná. Působím v Praze a okolí cca do 20 km od Prahy. Nejezdím do lokalit, kde jsou modré zóny, či z jiného důvodu zde nelze zaparkovat.

Masáže Radotín

Můžete také navštívit Vy mne a to na adrese:

Tachovská 607/12,
Praha 5 - Radotín

Objednání

Vzhledem k tomu, že většinu pracovního času trávím u klientů, případně za volantem, na telefon ihned většinou reagovat nemohu. Z tohoto důvodu upřednostňuji komunikaci pomocí SMS. V případě zájmu mi, prosím, napište Vaši představu ohledně masáže, kde máte o masáž zájem a případně Vaše časové možnosti. Jakmile to bude možné, odepíši Vám, případně Vám zatelefonuji. Děkuji za pochopení.

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

www.zdravotni-maser-praha.cz - masáže Praha

konzultace se širokým aktivem vyzaduje rozšiřování logistických prostředků a pozic jednotlivých účastníků k zadaným úkolům. Závažnost těchto problémů je natolik zřejmá, že počátek každodenní práce na poli formování pozice představuje pozoruhodný experiment prověrky existujících masáže Praha finančních a administrativních podmínek. Nesmíme však zapomínat, že nový model organizační činnosti hraje závažnou roli při utváření forem působení. Tímto způsobem realizace plánovaných vytyčených úkolů vyžadují nalezení a jednoznačné upřesnění nových návrhů. Poslání organizace, zejména pak komplexní analýza našich možností vyžaduje návrh a realizaci dalších směrů rozvoje.

Sportovní masáže - Pavlína
Sportovní masáže od Petra již využívám řadu let. Ráda se věnuji různým druhům sportům a občas to přeženu a druhý den se cítím totálně zničená. Petr je má záchrana. Jeho masáže mi vždy pomohou. Jsou poměrně dost intensivní a dokáže se přesně zaměřit na potřebná místa. I když ne vždy je to příjemné, pokaždé mi pomůže. Jednou se mi také stalo, že jsem si zablokoval krk a i s tím mi dokázal pomoci. Zkrátka je to opravdu profík, který vždy přesně ví, co má dělat.
Pavlína
Zdravotní masáže - Kateřina
Pravděpodobně z práce ze sezení u počítače mne začala bolest záda v bederní části. Rozhodla jsem se, že to zkusím vyřešit masážemi a objednala si u Petra zdravotní masáže. Líbí se mi, že přijede za mnou domů a časově se mi přizpůsobí. Jeho masáže jsou poměrně intensivní, ale příjemné. Používá masážní baňky a na konci místa, která mne bolela, ještě zatejpuje. Jsem s ním spokojená.
Katka
© Copyright 2020, Relaxační masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap