Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Relaxační masáže pro děti

Relaxační masážeRáda byste dopřála relaxační masáže i svým dětem? Pak jste zde správně! Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní mobilní masér, působím po Praze a okolí. Tímto bych Vám rád nabídl masáže pro děti, které pro ně mají pozitivní vliv, jak po psychické, tak i po fyzické stránce.

Jako mobilní masér většinou masáže poskytuji přímo u klientů - doma, ale samozřejmě můžete navštívit i Vy mne na Praze 5 v Radotíně.

Těším se na Vás!

Relaxační masáže

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference 1

Masáže Praha - Petr a Hana
Přejeme hezký den!
Nedávno jste u nás byl a poskytl nám masáže v Praze a to přímo u nás doma. Tato služba se nám moc líbila, protože jsme nemuseli nikam jezdit. Jen jsme si Vás po práci objednali a přijel jste přesně tak, jak jsme byli dohodnuti. Manželka využila masáž zdravotní a já sportovní. Obě přesně splnily svůj účel, který jsme od nich očekávaly. Jsme rádi, že máme na Vás kontakt, rádi Vás opět brzy využijeme. Už se těšíme,
Petr a Hana
Masáže doma - Aneta
Zdravím Vás!
Od kamarádky jsem dostala na Vás doporučení, že nabízíte masáže doma. Měla jsem zájem o zdravotní masáž z důvodu bolesti šíje. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala, protože Vaše masáž mi pomohla. U Vás jsem prvně zažila kombinace masáže s masážními baňkami a ještě tejpy. Jinde jsem se s tím zatím nesetkala, ale bylo to účinné. Velmi rychle ztuhlost a bolest ustoupila. Ještě jednou moc děkuji,
Aneta
Masáže pro děti - Eva
Přeji hezký den!
S manželem celkem často a rádi chodíme na masáže a dcery na nás stále naléhaly, že by masáže chtěly také vyzkoušet. Kamarádka mi doporučila Petra, že prý poskytuje i masáže pro děti. Objednala jsem je tedy k němu a domluvili jsme se, že přijedeme za ním do Radotína. Již při objednání na mne Petr působil mile a sympaticky. Když jsme přijely, Petr nás uvítal a vše vysvětlil. Každá dcera šla na půl hodinky. Když jsme odcházely, obě byly velmi nadšené a i já jsem z toho měla dobrý pocit. Já s manželem jsme zatím na masáži u Petra nebyli, ale určitě se objednáme také!
Děkujeme, Eva
© Copyright 2019, Relaxační masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap