Objednání
Petr Vopálka
SMS: +420 721 926 518

1 | 2 | 3 | 4

Bolest v třísle u dětí

Bolest v třísle u dětíTrápí Vaše dítě bolest v třísle? Hledáte vhodné řešení? Pak jste zde správně!

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní mobilní masér terapeut, působím po Praze a okolí. Tímto bych Vám rád nabídl řešení na bolest v třísle u dětí a to ošetření pomocí Bowenovy techniky. Jedná se o jemnou myofasciální techniku měkkých tkání, která výrazným způsobem podporuje přirozenou regeneraci a hojení nejen svalů, ale i ostatních tkání a tím odbourává řadu zdravotních problémů a jedním z nich jsou právě bolesti v tříslech.

Jako mobilní masér většinou masáže poskytuji přímo u klientů - doma, ale samozřejmě můžete navštívit i Vy mne na Praze 5 v Radotíně.

Těším se na Vás!

Osvědčení umožňující mne poskytovat nabízené služby

Reference - neviditelné

Sportovní masáže - Pavlína
Sportovní masáže od Petra již využívám řadu let. Ráda se věnuji různým druhům sportům a občas to přeženu a druhý den se cítím totálně zničená. Petr je má záchrana. Jeho masáže mi vždy pomohou. Jsou poměrně dost intensivní a dokáže se přesně zaměřit na potřebná místa. I když ne vždy je to příjemné, pokaždé mi pomůže. Jednou se mi také stalo, že jsem si zablokoval krk a i s tím mi dokázal pomoci. Zkrátka je to opravdu profík, který vždy přesně ví, co má dělat.
Pavlína
Zdravotní masáže - Kateřina
Pravděpodobně z práce ze sezení u počítače mne začala bolest záda v bederní části. Rozhodla jsem se, že to zkusím vyřešit masážemi a objednala si u Petra zdravotní masáže. Líbí se mi, že přijede za mnou domů a časově se mi přizpůsobí. Jeho masáže jsou poměrně intensivní, ale příjemné. Používá masážní baňky a na konci místa, která mne bolela, ještě zatejpuje. Jsem s ním spokojená.
Katka
Dětské masáže - Klára
Ahoj!
hledala jsem kdo v Praze poskytuje dětské masáže a našla jsem kontakt na Petra, který dokonce dojíždí i domů. Dcera se věnuji tanci a syn fotbalu a tak jsem jim také chtěla dopřát masáže. S Petrem jsem se tedy domluvila a přijel hned druhý den, což bylo fajn. Přivezl si s sebou i masérské lehátko, oleje a vše potřebné. Domluvili jsme se, jakou máme představu, a pustil se do práce. Dcera i syn byli s masážemi nadšeni za což jsem moc ráda, protože byli na masáži prvně. Je vidět, že Petr opravdu masáže umí.
Děkuji, Klára
© Copyright 2020, Relaxační masáže, Všechna práva vyhrazena! Sitemap